با جدیدترین مدل های میز نهارخوری ۲۰۱۴ بیشتر آشنا شوید + تصاویر

با جدیدترین مدل های میز نهارخوری ۲۰۱۴ بیشتر آشنا شوید + تصاویر

مدل های جدید و مدرن میز نهارخوری ۲۰۱۴ را در این مطلب برای شما برگزیده ایم تا با طراحی جدید میز های نهارخوری در سال ۲۰۱۴ بیشتر آشنا شوید. با توجه به افزایش استفاده از میزنهار خوری در دکوراسیون خانه های ایرانی و اهمیت زیبایی و کاربردی بودن میز های نهارخوری، شناخت مدل های جدید و طرح های شیک و مدرن میز نهارخوری می تواند ما را برای انتخاب یک میز نهارخوری باکلاس و دوست داشتنی برای استفاده در دکوراسیون داخلی منزلمان یاری نماید. در ادامه با جدیدترین مدل های میز نهارخوری ۲۰۱۴ بیشتر آشنا خواهیم شد.

عکس های میز نهارخوری ۲۰۱۴ :

مدل های جدید میز نهارخوری در سال ۲۰۱۴ از طراحی های متفاوتی تشکیل شده است. زیبایی، ابعاد و راحتی آن در هنگام صرف غذا می تواند از مهمترین ویژگی های میز و صندلی نهارخوری باشد که توجه به هر کدام از آن ها قبل از سفارش و تهیه میزنهارخوری ضروریست. در ادامه عکس های مدل های جدید و متفاوت میز نهار خوری ۲۰۱۴ را با هم مشاهده می نماییم.

sofa-2014-2 sofa-2014-3 طراحی های مینیمال نیز از جمله طرح های محبوب در سال ۲۰۱۴ هستند سادگی در کنار خلاقیت از نکات بارز در موفقیت اینگونه از طراحی هاست.

sofa-2014-6 sofa-2014-7

sofa-2014-5

قبل از انتخاب میز نهارخوری به محل قرارگیری آن و ابعاد موردنظر با توجه به ظرفیت موردنیازتان توجه کنید تا انتخاب مناسبی برای طرح و رنگ میزنهارخوری داشته باشید. امیدواریم از مشاهده مدل های میز نهارخوری ۲۰۱۴ لذت برده باشید برای مشاهده مدل های بیشتر از میزهای نهارخوری به زیر شاخه میز نهارخوری از منوی دسته بندی موضوعات مراجعه کنید.